Mięso i ryby

Stek top blade wołowy: kalorie i wartości odżywcze

Stek top blade wołowy: 176 kcal w 100 g. Porcja 250 g (1 stek) to 440 kcal, 48 g białka, 0 g węglowodanów i 26 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 45% kaloriiWęglowodany 0%Tłuszcze 55%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe, chude z tłuszczem.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie176
Białko19 g g
Węglowodany0 g g
Błonnik0 g g
Cukry0 g g
Tłuszcz11 g g
Tłuszcze nasycone3,9 g g
Sód74 mg mg

Wszystkie rodzaje: stek top blade wołowy, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe, chude z tłuszczem17619011
Surowe, chude z tłuszczem, choice18219011
Surowe, chude z tłuszczem, select1661909,2
Z grilla, tylko chude20326010
Z grilla, chude z tłuszczem22225013
Z grilla, samo chude, choice21726012
Z grilla, samo chude, select1842608
Z grilla, chude z tłuszczem, choice22825014
Z grilla, chude z tłuszczem, select21225012

Źródło: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 250 g, produkt: stek top blade wołowy?

440 kcal w 250 g. W 100 g: 176 kcal.

Ile białka zawiera produkt: stek top blade wołowy?

19 g w 100 g, czyli 48 g w porcji 250 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: stek top blade wołowy?

0 g węglowodanów w 100 g, w tym 0 g błonnika i 0 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz stek top blade wołowy w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.