Vlees en vis

Runder top blade steak: calorieën en voeding

Runder top blade steak: 176 calorieën per 100 g. Een portie van 250 g (1 steak) bevat 440 calorieën, 48 g eiwit, 0 g koolhydraten en 26 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 45% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 55%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, mager en vet.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën176
Eiwit19 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet11 g g
Verzadigd vet3,9 g g
Natrium74 mg mg

Alle soorten runder top blade steak, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, mager en vet17619011
Rauw, mager en vet, choice18219011
Rauw, mager en vet, select1661909,2
Gegrild, alleen mager20326010
Gegrild, mager en vet22225013
Gegrild, alleen mager, choice21726012
Gegrild, alleen mager, select1842608
Gegrild, mager en vet, choice22825014
Gegrild, mager en vet, select21225012

Bron: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 250 g runder top blade steak?

440 calorieën in 250 g. Per 100 g: 176 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in runder top blade steak?

19 g per 100 g, oftewel 48 g in een portie van 250 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in runder top blade steak?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden runder top blade steak vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.