Vlees en vis

Runderflapsteak buitenkant: calorieën en voeding

Runderflapsteak buitenkant: 206 calorieën per 100 g. Een portie van 266 g (1 steak) bevat 548 calorieën, 50 g eiwit, 0,5 g koolhydraten en 39 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 36% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 63%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, alleen mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën206
Eiwit19 g g
Koolhydraten0,2 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet15 g g
Verzadigd vet5,6 g g
Natrium67 mg mg

Alle soorten runderflapsteak buitenkant, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, alleen mager206190,215
Rauw, mager en vet232180,318
Rauw, alleen mager, select198190,213
Rauw, alleen mager, choice212190,215
Rauw, mager en vet, choice238180,318
Rauw, mager en vet, select222180,416
Gegrild, alleen mager23324014
Gegrild, mager en vet25524017
Gegrild, alleen mager, choice29127020
Gegrild, alleen mager, select26829017
Gegrild, mager en vet, choice30027022
Gegrild, mager en vet, select28128019

Bron: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 266 g runderflapsteak buitenkant?

548 calorieën in 266 g. Per 100 g: 206 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in runderflapsteak buitenkant?

19 g per 100 g, oftewel 50 g in een portie van 266 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in runderflapsteak buitenkant?

0,2 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden runderflapsteak buitenkant vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.