Peulvruchten, noten en zaden

Witte bonen in tomatensaus: calorieën en voeding

Witte bonen in tomatensaus: 155 calorieën per 100 g. Een portie van 253 g (1 kopje) bevat 392 calorieën, 14 g eiwit, 55 g koolhydraten en 13 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 14% van de calorieënKoolhydraten 56%Vet 30%

De cijfers hierboven gelden voor: Bereid, zelfgemaakt.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën155
Eiwit5,5 g g
Koolhydraten22 g g
Vezels5,5 g g
Suikers5,5 g g
Vet5,2 g g
Verzadigd vet1,9 g g
Natrium422 mg mg

Alle soorten witte bonen in tomatensaus, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Bereid, zelfgemaakt1555,5225,2
Uit blik, naturel944,8210,4
Uit blik, met rundvlees1216,4173,5
Uit blik, met varkensvlees1065,2201,6
Uit blik, met worstjes1436,8156,6
Uit blik, zonder toegevoegd zout1054,8210,4
Uit blik, met varkensvlees, zoete saus1054,5220,9
Uit blik, met varkensvlees, tomatensaus945,2190,9

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 253 g witte bonen in tomatensaus?

392 calorieën in 253 g. Per 100 g: 155 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in witte bonen in tomatensaus?

5,5 g per 100 g, oftewel 14 g in een portie van 253 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in witte bonen in tomatensaus?

22 g koolhydraten per 100 g, waarvan 5,5 g vezels en 5,5 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden witte bonen in tomatensaus vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.