Vlees en vis

Salami: calorieën en voeding

Salami: 425 calorieën per 100 g. Een portie van 28 g (1 oz) bevat 119 calorieën, 6,1 g eiwit, 0,3 g koolhydraten en 10 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 20% van de calorieënKoolhydraten 1%Vet 78%

De cijfers hierboven gelden voor: Italiaans varkensvlees.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën425
Eiwit22 g g
Koolhydraten1,2 g g
Vezels0 g g
Suikers1,2 g g
Vet37 g g
Verzadigd vet13 g g
Natrium1.890 mg mg

Alle soorten salami, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Italiaans varkensvlees425221,237
Verminderd zout351226,426
Varkens- en rundvlees, minder zout396151531
Gekookt, rund250131117
Gekookt, kalkoen172191,69,2
Gekookt, Hongaars320181123
Gekookt, rund en varken336222,426
Gedroogd, varkensvlees407231,634
Gedroogd, varkens- en rundvlees378210,732
Gedroogd, Italiaans, 50% minder zout350226,426
Gepekeld, genoa355284,324

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 28 g salami?

119 calorieën in 28 g. Per 100 g: 425 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in salami?

22 g per 100 g, oftewel 6,1 g in een portie van 28 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in salami?

1,2 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 1,2 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden salami vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.