Mięso i ryby

Stek z polędwicy wołowej: kalorie i wartości odżywcze

Stek z polędwicy wołowej: 143 kcal w 100 g. Porcja 170 g (1 stek) to 243 kcal, 37 g białka, 0 g węglowodanów i 9,2 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 64% kaloriiWęglowodany 0%Tłuszcze 36%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe, chude.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie143
Białko22 g g
Węglowodany0 g g
Błonnik0 g g
Cukry0 g g
Tłuszcz5,4 g g
Tłuszcze nasycone2,3 g g
Sód61 mg mg

Wszystkie rodzaje: stek z polędwicy wołowej, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe, chude1432205,4
Surowe, z tłuszczem1632107,9
Surowe, chude, choice1432206,2
Surowe, chude, select1352205,1
Surowe, z tłuszczem, choice1502207,1
Surowe, z tłuszczem, select1422206
Z grilla, chude2073306,7
Z grilla, z tłuszczem2203208,5
Z grilla, chude, select1983107,2
Z grilla, z tłuszczem, choice2173009,7
Z grilla, z tłuszczem, select2023107,7

Źródło: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Zawiera informacje udostępnione na licencji Open Government Licence - Canada. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 170 g, produkt: stek z polędwicy wołowej?

243 kcal w 170 g. W 100 g: 143 kcal.

Ile białka zawiera produkt: stek z polędwicy wołowej?

22 g w 100 g, czyli 37 g w porcji 170 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: stek z polędwicy wołowej?

0 g węglowodanów w 100 g, w tym 0 g błonnika i 0 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz stek z polędwicy wołowej w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.