Kjøtt og fisk

Indrefiletbiff av okse: kalorier og næringsinnhold

Indrefiletbiff av okse: 143 kalorier per 100 g. En porsjon på 170 g (1 biff) inneholder 243 kalorier, 37 g protein, 0 g karbohydrater og 9,2 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 64 % av kalorieneKarbohydrater 0 %Fett 36 %

Tallene over gjelder for: Rå, mager.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier143
Protein22 g g
Karbohydrater0 g g
Kostfiber0 g g
Sukker0 g g
Fett5,4 g g
Mettet fett2,3 g g
Natrium61 mg mg

Alle typer: indrefiletbiff av okse, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Rå, mager1432205,4
Rå, med fett1632107,9
Rå, mager, choice1432206,2
Rå, mager, select1352205,1
Rå, med fett, choice1502207,1
Rå, med fett, select1422206
Grillet, mager2073306,7
Grillet, med fett2203208,5
Grillet, mager, select1983107,2
Grillet, med fett, choice2173009,7
Grillet, med fett, select2023107,7

Kilde: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Inneholder informasjon lisensiert under Open Government Licence - Canada. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 170 g indrefiletbiff av okse?

243 kalorier i 170 g. Per 100 g: 143 kalorier.

Hvor mye protein er det i indrefiletbiff av okse?

22 g per 100 g, eller 37 g i en porsjon på 170 g.

Hvor mange karbohydrater er det i indrefiletbiff av okse?

0 g karbohydrater per 100 g, inkludert 0 g fiber og 0 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer indrefiletbiff av okse på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.