Kjøtt og fisk

Svinekotelett fra bog: kalorier og næringsinnhold

Svinekotelett fra bog: 143 kalorier per 100 g. En porsjon på 263 g inneholder 376 kalorier, 56 g protein, 0 g karbohydrater og 15 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 62 % av kalorieneKarbohydrater 0 %Fett 38 %

Tallene over gjelder for: Rå, med ben, kun magert.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier143
Protein21 g g
Karbohydrater0 g g
Kostfiber0 g g
Sukker0 g g
Fett5,8 g g
Mettet fett2 g g
Natrium73 mg mg

Alle typer: svinekotelett fra bog, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Rå, med ben, kun magert1432105,8
Rå, uten ben, kun magert123210,83,8
Rå, med ben, kjøtt og fett19420012
Rå, uten ben, magert og fett157210,87,9
Grillet, benfritt202250,811
Grillet, med ben, kun magert1932509,6
Grillet, uten ben, kun magert169260,96,7
Grillet, med ben, kjøtt og fett23124014
Braisert, med ben, kun magert22228011
Braisert, med ben, kjøtt og fett25527016
Pannestekt, med ben, kun magert22226012
Pannestekt, med ben, kjøtt og fett25625017

Kilde: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 263 g svinekotelett fra bog?

376 kalorier i 263 g. Per 100 g: 143 kalorier.

Hvor mye protein er det i svinekotelett fra bog?

21 g per 100 g, eller 56 g i en porsjon på 263 g.

Hvor mange karbohydrater er det i svinekotelett fra bog?

0 g karbohydrater per 100 g, inkludert 0 g fiber og 0 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer svinekotelett fra bog på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.