Vlees en vis

Varkensschoudercarré: calorieën en voeding

Varkensschoudercarré: 143 calorieën per 100 g. Een portie van 263 g bevat 376 calorieën, 56 g eiwit, 0 g koolhydraten en 15 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 62% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 38%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, met bot, alleen mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën143
Eiwit21 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet5,8 g g
Verzadigd vet2 g g
Natrium73 mg mg

Alle soorten varkensschoudercarré, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, met bot, alleen mager1432105,8
Rauw, zonder bot, alleen mager123210,83,8
Rauw, met bot, mager en vet19420012
Rauw, zonder bot, mager en vet157210,87,9
Gegrild, zonder bot202250,811
Gegrild, met bot, alleen mager1932509,6
Gegrild, zonder bot, alleen mager169260,96,7
Gegrild, met bot, mager en vet23124014
Gesmoord, met bot, alleen mager22228011
Gesmoord, met bot, mager en vet25527016
Gebakken, met bot, alleen mager22226012
Gebakken, met bot, mager en vet25625017

Bron: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 263 g varkensschoudercarré?

376 calorieën in 263 g. Per 100 g: 143 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in varkensschoudercarré?

21 g per 100 g, oftewel 56 g in een portie van 263 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in varkensschoudercarré?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden varkensschoudercarré vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.