Vlees en vis

Varkenshaas: calorieën en voeding

Varkenshaas: 143 calorieën per 100 g. Een portie van 106 g bevat 152 calorieën, 23 g eiwit, 0 g koolhydraten en 6 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 63% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 37%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën143
Eiwit21 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet5,7 g g
Verzadigd vet1,9 g g
Natrium52 mg mg

Alle soorten varkenshaas, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, mager1432105,7
Rauw, met vet19820013
Rauw, zonder bot1742109,5
Geroosterd, mager2092909,6
Geroosterd, met vet24827015
Gegrild, mager2102909,8
Gegrild, met vet24227014
Gesmoord, mager2042909,1
Gesmoord, met vet23927014

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 106 g varkenshaas?

152 calorieën in 106 g. Per 100 g: 143 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in varkenshaas?

21 g per 100 g, oftewel 23 g in een portie van 106 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in varkenshaas?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden varkenshaas vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.