Owoce

Banan plantan: kalorie i wartości odżywcze

Banan plantan: 122 kcal w 100 g. Porcja 179 g to 218 kcal, 2,3 g białka, 57 g węglowodanów i 0,7 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 4% kaloriiWęglowodany 94%Tłuszcze 3%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie122
Białko1,3 g g
Węglowodany32 g g
Błonnik2,3 g g
Cukry15 g g
Tłuszcz0,4 g g
Tłuszcze nasycone0,1 g g
Sód4 mg mg

Wszystkie rodzaje: banan plantan, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe1221,3320,4
Surowe, zielone1521,2370,1
Surowe, żółty1221,3320,3
Surowe, przejrzałe1171,2291
Gotowane1160,8310,2
Gotowane w wodzie, zielone1211,1290,1
Pieczone, żółty1551,5410,2
Smażone na patelni, zielone3091,54912
Smażone na patelni, żółty, restauracyjny2361,4417,5

Źródło: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Zawiera informacje udostępnione na licencji Open Government Licence - Canada. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 179 g, produkt: banan plantan?

218 kcal w 179 g. W 100 g: 122 kcal.

Ile białka zawiera produkt: banan plantan?

1,3 g w 100 g, czyli 2,3 g w porcji 179 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: banan plantan?

32 g węglowodanów w 100 g, w tym 2,3 g błonnika i 15 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz banan plantan w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.