Vind pickup games, sportvelden en spelers bij jou in de buurt met JOGO, de gratis sport-app van de makers van Fuel.Vind een wedstrijd bij jou in de buurt met JOGODownload JOGO

Dranken, snoep en extraatjes

Macaroni met kaas: calorieën en voeding

Macaroni met kaas: 151 calorieën per 100 g. Een portie van 136 g (1 kopje) bevat 205 calorieën, 7,3 g eiwit, 26 g koolhydraten en 8,3 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 14% van de calorieënKoolhydraten 50%Vet 36%

De cijfers hierboven gelden voor: Kindermenu.

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën151
Eiwit5,4 g g
Koolhydraten19 g g
Vezels1,1 g g
Suikers3,1 g g
Vet6,1 g g
Verzadigd vet2,1 g g
Natrium361 mg mg

Alle soorten macaroni met kaas, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Kindermenu1515,4196,1
Kindermenu1215173,5
Cracker barrel1946,51612
Cracker barrel, kinder1926,51612
Bereid, pakmix1646,7235
Bereid, met melk en margarine1904,9248,3
Droog (ongekookt), pakmix334134711
Droog (ongekookt), maaltijdpakket37914704,8
Droog (ongekookt), geschikt voor magnetron38812716,6
Droog (ongekookt), vetarme mix29713524
Uit blik, hoofdgerecht823,4122,5
Uit blik, magnetronbestendig1346146
Diepvries1495,6176,4

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 136 g macaroni met kaas?

205 calorieën in 136 g. Per 100 g: 151 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in macaroni met kaas?

5,4 g per 100 g, oftewel 7,3 g in een portie van 136 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in macaroni met kaas?

19 g koolhydraten per 100 g, waarvan 1,1 g vezels en 3,1 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden macaroni met kaas vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.