Vlees en vis

Lamsrack: calorieën en voeding

Lamsrack: 240 calorieën per 100 g. Een portie van 115 g (1 portie) bevat 276 calorieën, 21 g eiwit, 0,1 g koolhydraten en 21 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 30% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 70%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, deels gefrenched, mager en vet.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën240
Eiwit18 g g
Koolhydraten0,1 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet19 g g
Verzadigd vet7,2 g g
Natrium61 mg mg

Alle soorten lamsrack, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, deels gefrenched, mager en vet240180,119
Rauw, alleen mager1472107,1
Rauw, mager en vet169200,110
Geroosterd, deels gefrenched, mager en vet25322018
Geroosterd, alleen mager1732408,4
Geroosterd, mager en vet19524011
Geroosterd, ontvet, alleen mager1752707,6
Geroosterd, ontvet, mager en vet1932609,9

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 115 g lamsrack?

276 calorieën in 115 g. Per 100 g: 240 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in lamsrack?

18 g per 100 g, oftewel 21 g in een portie van 115 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in lamsrack?

0,1 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden lamsrack vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.