Vlees en vis

Kip donker vlees: calorieën en voeding

Kip donker vlees: 237 calorieën per 100 g. Een portie van 266 g bevat 630 calorieën, 44 g eiwit, 0 g koolhydraten en 49 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 29% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 71%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, met huid.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën237
Eiwit17 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet18 g g
Verzadigd vet5,3 g g
Natrium73 mg mg

Alle soorten kip donker vlees, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, met huid23717018
Rauw, zonder huid1252004,3
Geroosterd, met huid25326016
Geroosterd, zonder huid2052709,7
Gestoofd, met huid23324015
Gestoofd, zonder huid1922609
Gebakken, zonder huid239292,612
Gebakken, met huid, gebloemd285274,117
Gefrituurd, met huid, in beslag298229,419

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 266 g kip donker vlees?

630 calorieën in 266 g. Per 100 g: 237 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in kip donker vlees?

17 g per 100 g, oftewel 44 g in een portie van 266 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in kip donker vlees?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden kip donker vlees vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.