Vind pickup games, sportvelden en spelers bij jou in de buurt met JOGO, de gratis sport-app van de makers van Fuel.Vind een wedstrijd bij jou in de buurt met JOGODownload JOGO

Vlees en vis

Kippenpoot: calorieën en voeding

Kippenpoot: 214 calorieën per 100 g. Een portie van 167 g bevat 357 calorieën, 27 g eiwit, 0 g koolhydraten en 27 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 31% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 69%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, met huid.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën214
Eiwit16 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet16 g g
Verzadigd vet4,4 g g
Natrium84 mg mg

Alle soorten kippenpoot, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, met huid21416016
Rauw, zonder huid1201904,2
Geroosterd, met huid1842409
Geroosterd, zonder huid1742407,8
Gestoofd, met huid22024013
Gestoofd, zonder huid1852608,1
Gebakken, zonder huid208280,79,3
Gebakken, met huid, gebloemd254272,514
Gebakken, gemeeld, met huid254272,514
Gebakken, gepaneerd, met huid273228,716
Gefrituurd, met huid, in beslag273228,716

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 167 g kippenpoot?

357 calorieën in 167 g. Per 100 g: 214 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in kippenpoot?

16 g per 100 g, oftewel 27 g in een portie van 167 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in kippenpoot?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden kippenpoot vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.