Vlees en vis

Kielbasa: calorieën en voeding

Kielbasa: 187 calorieën per 100 g. Een portie van 26 g (1 plak) bevat 49 calorieën, 5,1 g eiwit, 0,5 g koolhydraten en 2,8 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 43% van de calorieënKoolhydraten 4%Vet 53%

De cijfers hierboven gelden voor: Naturel.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën187
Eiwit20 g g
Koolhydraten1,8 g g
Vezels0 g g
Suikers0,5 g g
Vet11 g g
Verzadigd vet3,9 g g
Natrium1.240 mg mg

Alle soorten kielbasa, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Naturel187201,811
Extra mager129210,94,2
Onverwarmd325113,730
Gegrild33712530
Gebakken333124,829
Gerookt, kalkoen en rund226133,918

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 26 g kielbasa?

49 calorieën in 26 g. Per 100 g: 187 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in kielbasa?

20 g per 100 g, oftewel 5,1 g in een portie van 26 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in kielbasa?

1,8 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0,5 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden kielbasa vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.