Peulvruchten, noten en zaden

Black-eyed peas: calorieën en voeding

Black-eyed peas: 336 calorieën per 100 g. Een portie van 11 g (1 el) bevat 35 calorieën, 2,5 g eiwit, 6,3 g koolhydraten en 0,1 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 27% van de calorieënKoolhydraten 69%Vet 3%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën336
Eiwit24 g g
Koolhydraten60 g g
Vezels11 g g
Suikers6,9 g g
Vet1,3 g g
Verzadigd vet0,3 g g
Natrium16 mg mg

Alle soorten black-eyed peas, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw33624601,3
Rauw, catjang34324602,1
Rauw, onrijpe zaden903190,3
Gekookt (in water)1167,7210,5
Gekookt (in water), catjang1178,1200,7
Gekookt (in water), met zout943,2200,4
Gekookt (in water), onrijpe zaden973,2200,4
Gekookt (in water), catjang, met zout1178,1200,7
Gekookt (in water), onrijp, uit de vriezer1328,5240,7
Gekookt (in water), onrijp, uit de vriezer, met zout1318,5240,7
Droog (ongekookt)34621622,4
Uit blik774,7140,6
Uit blik, met varkensvlees832,7171,6
Uit blik, uitgelekt en afgespoeld1136,9191,3
Diepvries, onrijpe zaden1399250,7

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 11 g black-eyed peas?

35 calorieën in 11 g. Per 100 g: 336 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in black-eyed peas?

24 g per 100 g, oftewel 2,5 g in een portie van 11 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in black-eyed peas?

60 g koolhydraten per 100 g, waarvan 11 g vezels en 6,9 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden black-eyed peas vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.