Mięso i ryby

Kotlet schabowy: kalorie i wartości odżywcze

Kotlet schabowy: 127 kcal w 100 g. Porcja 98 g to 124 kcal, 22 g białka, 0 g węglowodanów i 3,6 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 73% kaloriiWęglowodany 0%Tłuszcze 27%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe, z kością, chuda.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie127
Białko22 g g
Węglowodany0 g g
Błonnik0 g g
Cukry0 g g
Tłuszcz3,7 g g
Tłuszcze nasycone1,1 g g
Sód58 mg mg

Wszystkie rodzaje: kotlet schabowy, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe, z kością, chuda1272203,7
Surowe, z kością, z tłuszczem1702109
Surowe, bez kości, samo chude1272203,4
Surowe, bez kości, chude z tłuszczem1552206,9
Surowe, z dodatkiem solanki, samo chude117210,23,5
Surowe, z dodatkiem solanki, chude z tłuszczem17119010
Prażone, z kością, chuda1942908
Prażone, z kością, z tłuszczem23127013
Z grilla, z kością, chuda1802707,3
Z grilla, z kością, z tłuszczem20926011
Z grilla, bez kości, samo chude1732806,1
Z grilla, bez kości, chude z tłuszczem1962709,1
Z grilla, z dodatkiem solanki, samo chude1703005,7
Z grilla, z dodatkiem solanki, chude z tłuszczem1982809,4
Zapiekane w sosie, z kością, chuda2003007,9

Źródło: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Zawiera informacje udostępnione na licencji Open Government Licence - Canada. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 98 g, produkt: kotlet schabowy?

124 kcal w 98 g. W 100 g: 127 kcal.

Ile białka zawiera produkt: kotlet schabowy?

22 g w 100 g, czyli 22 g w porcji 98 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: kotlet schabowy?

0 g węglowodanów w 100 g, w tym 0 g błonnika i 0 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz kotlet schabowy w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.