Mięso i ryby

Chorizo: kalorie i wartości odżywcze

Chorizo: 250 kcal w 100 g. Porcja 101 g to 253 kcal, 18 g białka, 1,4 g węglowodanów i 19 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 29% kaloriiWęglowodany 2%Tłuszcze 68%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie250
Białko18 g g
Węglowodany1,4 g g
Błonnik0 g g
Cukry0,6 g g
Tłuszcz19 g g
Tłuszcze nasycone6,8 g g
Sód554 mg mg

Wszystkie rodzaje: chorizo, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe250181,419
Surowe, wieprzowe296143,825
Gotowane301201020
Smażone na patelni, wieprzowe346192,628
Suszone526287,842
Peklowane, półsuszone234261,713

Źródło: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Zawiera informacje udostępnione na licencji Open Government Licence - Canada. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 101 g, produkt: chorizo?

253 kcal w 101 g. W 100 g: 250 kcal.

Ile białka zawiera produkt: chorizo?

18 g w 100 g, czyli 18 g w porcji 101 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: chorizo?

1,4 g węglowodanów w 100 g, w tym 0 g błonnika i 0,6 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz chorizo w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.