Vlees en vis

Runderribstuk: calorieën en voeding

Runderribstuk: 162 calorieën per 100 g. Een portie van 125 g (125 g) bevat 203 calorieën, 27 g eiwit, 0 g koolhydraten en 9,1 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 57% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 43%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, met bot, alleen mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën162
Eiwit22 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet7,3 g g
Verzadigd vet3,3 g g
Natrium76 mg mg

Alle soorten runderribstuk, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, met bot, alleen mager1622207,3
Rauw, met bot, mager en vet26319020
Rauw, mager en vet36716033
Rauw, heel, mager en vet32216028
Geroosterd, met bot, alleen mager24432011
Geroosterd, met bot, mager en vet31628021
Geroosterd, alleen mager22028011
Geroosterd, mager en vet33323026
Geroosterd, heel, mager en vet36523030
Gegrild, mager en vet33822027
Gegrild, heel, mager en vet35222029

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 125 g runderribstuk?

203 calorieën in 125 g. Per 100 g: 162 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in runderribstuk?

22 g per 100 g, oftewel 27 g in een portie van 125 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in runderribstuk?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden runderribstuk vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.