Vind pickup games, sportvelden en spelers bij jou in de buurt met JOGO, de gratis sport-app van de makers van Fuel.Vind een wedstrijd bij jou in de buurt met JOGODownload JOGO

Dranken, snoep en extraatjes

Pindakaaskoekje: calorieën en voeding

Pindakaaskoekje: 475 calorieën per 100 g. Een portie van 40 g bevat 190 calorieën, 3,6 g eiwit, 24 g koolhydraten en 9,5 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 7% van de calorieënKoolhydraten 48%Vet 44%

De cijfers hierboven gelden voor: Zelfgemaakt.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën475
Eiwit9 g g
Koolhydraten59 g g
Vezels3,7 g g
Vet24 g g
Verzadigd vet4,4 g g
Natrium518 mg mg

Alle soorten pindakaaskoekje, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Zelfgemaakt47595924
Zacht type4575,35824
Commercieel4738,95824
Gekoeld deeg4588,25225
Archway48095924
Suikervrij523105131
Uit de oven, gekoeld deeg5039,15728

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 40 g pindakaaskoekje?

190 calorieën in 40 g. Per 100 g: 475 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in pindakaaskoekje?

9 g per 100 g, oftewel 3,6 g in een portie van 40 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in pindakaaskoekje?

59 g koolhydraten per 100 g, waarvan 3,7 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden pindakaaskoekje vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.