Vlees en vis

Lamsribkotelet: calorieën en voeding

Lamsribkotelet: 147 calorieën per 100 g. Een portie van 63 g bevat 93 calorieën, 15 g eiwit, 0 g koolhydraten en 3,5 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 66% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 34%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, alleen mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën147
Eiwit24 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet5,6 g g
Verzadigd vet2,5 g g
Natrium71 mg mg

Alle soorten lamsribkotelet, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, alleen mager1472405,6
Rauw, mager en vet23721017
Gegrild, alleen mager23432012
Gegrild, mager en vet30529021
Gegrild, ontvet, alleen mager23633012
Gegrild, ontvet, mager en vet27631017

Bron: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 63 g lamsribkotelet?

93 calorieën in 63 g. Per 100 g: 147 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in lamsribkotelet?

24 g per 100 g, oftewel 15 g in een portie van 63 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in lamsribkotelet?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden lamsribkotelet vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.