Kjøtt og fisk

Under blade-biff: kalorier og næringsinnhold

Under blade-biff: 219 kalorier per 100 g. En porsjon på 85 g (3 oz) inneholder 186 kalorier, 27 g protein, 0 g karbohydrater og 8,8 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 57 % av kalorieneKarbohydrater 0 %Fett 43 %

Tallene over gjelder for: Braisert, kun magert.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier219
Protein31 g g
Karbohydrater0 g g
Kostfiber0 g g
Sukker0 g g
Fett10 g g
Mettet fett4 g g
Natrium65 mg mg

Alle typer: under blade-biff, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Braisert, kun magert21931010
Braisert, magert og fett27528018
Braisert, kun magert, choice22231011
Braisert, kun magert, select2153209,7
Braisert, magert og fett, choice28428019
Braisert, magert og fett, select26129016

Kilde: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 85 g under blade-biff?

186 kalorier i 85 g. Per 100 g: 219 kalorier.

Hvor mye protein er det i under blade-biff?

31 g per 100 g, eller 27 g i en porsjon på 85 g.

Hvor mange karbohydrater er det i under blade-biff?

0 g karbohydrater per 100 g, inkludert 0 g fiber og 0 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer under blade-biff på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.