Finn åpne spill, baner og medspillere i nærheten med JOGO, den gratis sportsappen fra gjengen bak Fuel.Finn et spill i nærheten med JOGOFå JOGO

Kjøtt og fisk

Storfe indre flankestek: kalorier og næringsinnhold

Storfe indre flankestek: 164 kalorier per 100 g. En porsjon på 382 g (1 biff) inneholder 626 kalorier, 81 g protein, 0 g karbohydrater og 34 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 52 % av kalorieneKarbohydrater 0 %Fett 48 %

Tallene over gjelder for: Rå, kun magert.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier164
Protein21 g g
Karbohydrater0 g g
Kostfiber0 g g
Sukker0 g g
Fett8,8 g g
Mettet fett3,2 g g
Natrium66 mg mg

Alle typer: storfe indre flankestek, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Rå, kun magert1642108,8
Rå, magert og fett18720012
Rå, kun magert, choice1712109,8
Rå, kun magert, select1532207,4
Rå, magert og fett, choice19520013
Rå, magert og fett, select17421010
Grillet, kun magert20527010
Grillet, magert og fett22026012
Grillet, kun magert, select22331011
Grillet, kun magert, choice24230014
Grillet, magert og fett, select23330013
Grillet, magert og fett, choice25329015

Kilde: U.S. Department of Agriculture, Agricultural Research Service, FoodData Central. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 382 g storfe indre flankestek?

626 kalorier i 382 g. Per 100 g: 164 kalorier.

Hvor mye protein er det i storfe indre flankestek?

21 g per 100 g, eller 81 g i en porsjon på 382 g.

Hvor mange karbohydrater er det i storfe indre flankestek?

0 g karbohydrater per 100 g, inkludert 0 g fiber og 0 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer storfe indre flankestek på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.