Vlees en vis

Kalfsribkotelet: calorieën en voeding

Kalfsribkotelet: 110 calorieën per 100 g. Een portie van 163 g bevat 179 calorieën, 37 g eiwit, 0 g koolhydraten en 2,1 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 89% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 11%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, alleen mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën110
Eiwit23 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet1,3 g g
Verzadigd vet0,6 g g
Natrium70 mg mg

Alle soorten kalfsribkotelet, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, alleen mager1102301,3
Rauw, mager en vet23119017
Rauw, melkkalf, mager1132002,9
Rauw, melkkalf, vlees en vet23717018
Gegrild, alleen mager1873006,3
Gegrild, mager en vet26725018
Gegrild, melkkalf, mager1842906,7
Gegrild, melkkalf, vlees en vet26025017

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 163 g kalfsribkotelet?

179 calorieën in 163 g. Per 100 g: 110 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in kalfsribkotelet?

23 g per 100 g, oftewel 37 g in een portie van 163 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in kalfsribkotelet?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden kalfsribkotelet vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.