Finn åpne spill, baner og medspillere i nærheten med JOGO, den gratis sportsappen fra gjengen bak Fuel.Finn et spill i nærheten med JOGOFå JOGO

Korn og brød

Seig müslibar: kalorier og næringsinnhold

Seig müslibar: 371 kalorier per 100 g. En porsjon på 30 g (1 stang) inneholder 111 kalorier, 1,9 g protein, 22 g karbohydrater og 2,6 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 6 % av kalorieneKarbohydrater 74 %Fett 19 %

Tallene over gjelder for: Lite fett.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier371
Protein6,4 g g
Karbohydrater75 g g
Kostfiber5,4 g g
Sukker27 g g
Fett8,7 g g
Mettet fett1,1 g g
Natrium194 mg mg

Alle typer: seig müslibar, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Lite fett3716,4758,7
Frukt eller nøtter4067,97012
Yoghurtdekket40157214
Sjokoladebiter3975,37213
Søt og salt4279,76519
Sjokoladetrukket4254,86918
Yoghurtdekket, soyaprotein384166111
Fiberrik, havre og sjokolade35057010

Kilde: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Inneholder informasjon lisensiert under Open Government Licence - Canada. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 30 g seig müslibar?

111 kalorier i 30 g. Per 100 g: 371 kalorier.

Hvor mye protein er det i seig müslibar?

6,4 g per 100 g, eller 1,9 g i en porsjon på 30 g.

Hvor mange karbohydrater er det i seig müslibar?

75 g karbohydrater per 100 g, inkludert 5,4 g fiber og 27 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer seig müslibar på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.