Mięso i ryby

Szynka wieprzowa z łopatki: kalorie i wartości odżywcze

Szynka wieprzowa z łopatki: 120 kcal w 100 g. Porcja 125 g (125 g) to 150 kcal, 25 g białka, 0 g węglowodanów i 4,8 g tłuszczu.

Kalorie
Białko g
Węglowodany g
Tłuszcze g
Białko 70% kaloriiWęglowodany 0%Tłuszcze 30%

Wartości powyżej dotyczą: Surowe, chude.

W skrócie

Wartości odżywcze

SkładnikNa 100 gTwoja porcja
Kalorie120
Białko20 g g
Węglowodany0 g g
Błonnik0 g g
Cukry0 g g
Tłuszcz3,8 g g
Tłuszcze nasycone1,2 g g
Sód90 mg mg

Wszystkie rodzaje: szynka wieprzowa z łopatki, na 100 g

Jak zmieniają się wartości w zależności od elementu, odmiany i sposobu przygotowania.

RodzajkcalBiałko gWęglowodany gTłuszcze g
Surowe, chude1202003,8
Surowe, z tłuszczem19319013
Prażone, chude22827013
Prażone, z tłuszczem31724024
Zapiekane w sosie, chude1942708,9
Zapiekane w sosie, z tłuszczem23525014

Źródło: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Zawiera informacje udostępnione na licencji Open Government Licence - Canada. Wartości są średnimi i różnią się w zależności od odmiany, marki i sposobu przygotowania.

Pytania

Ile kalorii ma porcja 125 g, produkt: szynka wieprzowa z łopatki?

150 kcal w 125 g. W 100 g: 120 kcal.

Ile białka zawiera produkt: szynka wieprzowa z łopatki?

20 g w 100 g, czyli 25 g w porcji 125 g.

Ile węglowodanów zawiera produkt: szynka wieprzowa z łopatki?

0 g węglowodanów w 100 g, w tym 0 g błonnika i 0 g cukrów.

Podobne produkty

Ile kalorii potrzebujesz? · Ile białka potrzebujesz?

JOGO Fuel

Zapisz szynka wieprzowa z łopatki w kilka sekund

Zapisz ją, notuj posiłki, dostawaj dni ułożone wokół twoich meczów i trenera, który wyjaśnia każdą zmianę. Za darmo, z kontem JOGO.

Zacznij za darmo
Zapisuj w kilka sekundPrzeszukuj ponad 9300 produktów w swoim języku, wybierz porcję i gotowe. Ostatnie produkty i szybkie dodawanie na posiłki na mieście.
Ułożone wokół twoich meczówGrasz o 19:00? Fuel przesuwa wcześniej twój duży posiłek węglowodanowy, dodaje przekąskę przed meczem, a kolację zamienia w posiłek regeneracyjny.
Trener, który tłumaczyWyłapuje twoje nawyki, proponuje jedną zmianę, mówi, dlaczego powinna zadziałać, a po kilku tygodniach sprawdza, czy zadziałała.