Dranken, snoep en extraatjes

Minestrone: calorieën en voeding

Minestrone: 34 calorieën per 100 g. Een portie van 240 g (1 kopje) bevat 82 calorieën, 3,8 g eiwit, 16 g koolhydraten en 0,2 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 19% van de calorieënKoolhydraten 78%Vet 3%

De cijfers hierboven gelden voor: Kant-en-klaar.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën34
Eiwit1,6 g g
Koolhydraten6,5 g g
Vezels1,3 g g
Suikers2 g g
Vet0,1 g g
Verzadigd vet0,1 g g
Natrium313 mg mg

Alle soorten minestrone, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Kant-en-klaar341,66,50,1
Verminderd zout311,55,80,2
Bereid, van gedroogd311,84,70,7
Droog (ongekookt), gedehydrateerd35820547,8
Uit blik, ingedikt683,59,22
Uit blik, met water341,84,71
Uit blik, grof532,18,61,2
Uit blik, verminderd zout50290,8
Uit blik, met evenveel water341,84,71

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 240 g minestrone?

82 calorieën in 240 g. Per 100 g: 34 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in minestrone?

1,6 g per 100 g, oftewel 3,8 g in een portie van 240 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in minestrone?

6,5 g koolhydraten per 100 g, waarvan 1,3 g vezels en 2 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden minestrone vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.