Dranken, snoep en extraatjes

Italiaanse dressing: calorieën en voeding

Italiaanse dressing: 240 calorieën per 100 g. Een portie van 15 g (1 el) bevat 35 calorieën, 0,1 g eiwit, 1,8 g koolhydraten en 3,1 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 1% van de calorieënKoolhydraten 20%Vet 79%

De cijfers hierboven gelden voor: Naturel.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën240
Eiwit0,4 g g
Koolhydraten12 g g
Vezels0 g g
Suikers11 g g
Vet21 g g
Verzadigd vet2,9 g g
Natrium993 mg mg

Alle soorten italiaanse dressing, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Naturel2400,41221
Vetvrij4718,80,9
Caloriearm1020,4106,7
Minder calorieën2000,36,720
Verminderd vet1020,4106,7
Verlaagd vetgehalte, zonder zout760,54,66,4

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 15 g italiaanse dressing?

35 calorieën in 15 g. Per 100 g: 240 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in italiaanse dressing?

0,4 g per 100 g, oftewel 0,1 g in een portie van 15 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in italiaanse dressing?

12 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 11 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden italiaanse dressing vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.