Dranken, snoep en extraatjes

Champignoncrèmesoep: calorieën en voeding

Champignoncrèmesoep: 86 calorieën per 100 g. Een portie van 126 g bevat 108 calorieën, 2 g eiwit, 6,7 g koolhydraten en 8,2 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 7% van de calorieënKoolhydraten 25%Vet 68%

De cijfers hierboven gelden voor: Uit blik, ingedikt.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën86
Eiwit1,6 g g
Koolhydraten5,3 g g
Vezels0,7 g g
Suikers0,9 g g
Vet6,5 g g
Verzadigd vet0,3 g g
Natrium642 mg mg

Alle soorten champignoncrèmesoep, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Uit blik, ingedikt861,65,36,5
Uit blik, met water440,82,83,4
Uit blik, met halfvolle melk682,45,14,3
Uit blik, verminderd zout721,57,24,1
Uit blik, kant-en-klaar911,23,78
Uit blik, ingedikt, minder vet521,17,22,1
Uit blik, minder vet, met water270,63,71,1
Uit blik, minder vet, met halfvolle melk512,262
Uit blik, minder natrium, met water370,83,72,1
Uit blik, minder natrium, met halfvolle melk612,463
Uit blik, kant-en-klaar, minder natrium6613,55,3
Uit blik, zoutarm5314,53,7
Uit blik, bereid met water390,73,32,6
Uit blik, bereid met halfvolle melk652,45,83,6

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 126 g champignoncrèmesoep?

108 calorieën in 126 g. Per 100 g: 86 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in champignoncrèmesoep?

1,6 g per 100 g, oftewel 2 g in een portie van 126 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in champignoncrèmesoep?

5,3 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0,7 g vezels en 0,9 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden champignoncrèmesoep vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.