Vlees en vis

Atlantische kabeljauw: calorieën en voeding

Atlantische kabeljauw: 82 calorieën per 100 g. Een portie van 231 g (1 filet) bevat 189 calorieën, 41 g eiwit, 0 g koolhydraten en 1,6 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 92% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 8%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën82
Eiwit18 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Suikers0 g g
Vet0,7 g g
Verzadigd vet0,1 g g
Natrium54 mg mg

Alle soorten atlantische kabeljauw, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw821800,7
Rauw, tongen en wangen721501,1
Rauw, wild701600,7
Uit de oven1052300,9
Gedroogd, gezouten2906302,4
Gedroogd, gezouten, geweekt831800,7
Uit blik1052300,9
Gerookt851800,9

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 231 g atlantische kabeljauw?

189 calorieën in 231 g. Per 100 g: 82 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in atlantische kabeljauw?

18 g per 100 g, oftewel 41 g in een portie van 231 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in atlantische kabeljauw?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden atlantische kabeljauw vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.