Kjøtt og fisk

Svineribbe, country style: kalorier og næringsinnhold

Svineribbe, country style: 140 kalorier per 100 g. En porsjon på 197 g inneholder 276 kalorier, 41 g protein, 0 g karbohydrater og 11 g fett.

Kalorier
Protein g
Karbohydrater g
Fett g
Protein 62 % av kalorieneKarbohydrater 0 %Fett 38 %

Tallene over gjelder for: Rå, mager.

Oversikt

Næringsinnhold

NæringsstoffPer 100 gDin porsjon
Kalorier140
Protein21 g g
Karbohydrater0 g g
Kostfiber0 g g
Sukker0 g g
Fett5,6 g g
Mettet fett2 g g
Natrium67 mg mg

Alle typer: svineribbe, country style, per 100 g

Slik endrer tallene seg med snitt, sort og tilberedning.

TypekcalProtein gKarbohydrater gFett g
Rå, mager1402105,6
Rå, med fett18919012
Stekt i ovn, mager22729011
Stekt i ovn, med fett35922030
Braisert, mager24728014
Braisert, med fett27327018

Kilde: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Inneholder informasjon lisensiert under Open Government Licence - Canada. Verdiene er gjennomsnitt og varierer med sort, merke og tilberedning.

Spørsmål

Hvor mange kalorier er det i en porsjon på 197 g svineribbe, country style?

276 kalorier i 197 g. Per 100 g: 140 kalorier.

Hvor mye protein er det i svineribbe, country style?

21 g per 100 g, eller 41 g i en porsjon på 197 g.

Hvor mange karbohydrater er det i svineribbe, country style?

0 g karbohydrater per 100 g, inkludert 0 g fiber og 0 g sukker.

Lignende matvarer

Hvor mange kalorier trenger du? · Hvor mye protein trenger du?

JOGO Fuel

Registrer svineribbe, country style på sekunder

Lagre det, loggfør måltidene dine, få dager bygget rundt kampene dine og en trener som forklarer hver endring. Gratis, med JOGO-kontoen din.

Kom i gang gratis
Logg på sekunderSøk blant over 9 300 matvarer på ditt eget språk, velg porsjon, ferdig. Nylige matvarer og hurtigtillegg for når du spiser ute.
Bygget rundt kampene dineSkal du spille klokka 19? Fuel flytter det store karbohydratmåltidet tidligere, legger til en matbit før kampen og gjør middagen til restitusjonsmåltidet.
En coach som forklarerSer mønstrene dine, foreslår én endring, sier hvorfor den bør fungere, og sjekker etter noen uker om den gjorde det.