Vind pickup games, sportvelden en spelers bij jou in de buurt met JOGO, de gratis sport-app van de makers van Fuel.Vind een wedstrijd bij jou in de buurt met JOGODownload JOGO

Vlees en vis

Kalfsrib: calorieën en voeding

Kalfsrib: 120 calorieën per 100 g. Een portie van 28 g (1 oz) bevat 34 calorieën, 5,7 g eiwit, 0 g koolhydraten en 1,1 g vet.

Calorieën
Eiwit g
Koolhydraten g
Vet g
Eiwit 70% van de calorieënKoolhydraten 0%Vet 30%

De cijfers hierboven gelden voor: Rauw, mager.

In het kort

Voedingswaarden

VoedingsstofPer 100 gJouw portie
Calorieën120
Eiwit20 g g
Koolhydraten0 g g
Vezels0 g g
Vet3,9 g g
Verzadigd vet1,2 g g
Natrium95 mg mg

Alle soorten kalfsrib, per 100 g

Zo veranderen de cijfers met het stuk, de variëteit en de bereiding.

SoortkcalEiwit gKoolhydraten gVet g
Rauw, mager1202003,9
Rauw, mager en vet1621909
Geroosterd, mager1772607,4
Geroosterd, mager en vet22824014
Gesmoord, mager2183407,8
Gesmoord, mager en vet25132013

Bron: Canadian Nutrient File 2015, Health Canada. Bevat informatie onder licentie van de Open Government Licence - Canada. Waarden zijn gemiddelden en verschillen per variëteit, merk en bereiding.

Vragen

Hoeveel calorieën zitten er in een portie van 28 g kalfsrib?

34 calorieën in 28 g. Per 100 g: 120 calorieën.

Hoeveel eiwit zit er in kalfsrib?

20 g per 100 g, oftewel 5,7 g in een portie van 28 g.

Hoeveel koolhydraten zitten er in kalfsrib?

0 g koolhydraten per 100 g, waarvan 0 g vezels en 0 g suikers.

Vergelijkbare voedingsmiddelen

Hoeveel calorieën heb je nodig? · Hoeveel eiwit heb je nodig?

JOGO Fuel

Leg in een paar seconden kalfsrib vast

Sla het op, log je maaltijden, krijg dagen die om je wedstrijden heen zijn gebouwd en een coach die elke aanpassing uitlegt. Gratis, met je JOGO-account.

Gratis starten
Log in secondenZoek in meer dan 9.300 voedingsmiddelen in jouw taal, kies de portie en klaar. Recente producten en snel toevoegen voor maaltijden buiten de deur.
Gebouwd rond jouw wedstrijdenSpeel je om 19:00? Fuel schuift je grote koolhydraatmaaltijd naar voren, voegt een snack voor de wedstrijd toe en maakt van het avondeten je herstelmaaltijd.
Een coach die uitlegtZiet je patronen, stelt één verandering voor, zegt waarom die zou moeten werken en checkt na een paar weken of dat zo was.